Celý den čelíme nejrůznějším výzvám, od pracovních po rodinné či osobní. Máme na sebe málo času, a přesto se chceme cítit dobře. Je to snadné. Rozmazlujme se! Prvním krokem ke zdraví je totiž pocit spokojenosti a vyrovnanosti. Proč bychom tento krok nemohli udělat právě teď?

Pleť

Největší trend poslední doby? Jednoznačně plátýnkové masky, které během několika minut obnoví krásu vaší pleti a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Maximum aktivních látek a osvěžující složení za pár minut odstraní únavu a dodají pleti jas i hydrataci. Nechte se zlákat ananasem, růží, nebo kokosem!

Tělo

I z obyčejné rutiny jako je koupel nebo sprcha se může stát zážitek, na který se budete těšit celý den. Vyberte si vůni podle nálady a sáhněte po jemném sprchovém gelu, balzámu nebo voňavém zjemňujícím peelingu, díky kterému bude vaše kůže sametově jemná a provoněná.

Make-up

Chcete vypadat odpočatě, i když za sebou rozhodně nemáte osm hodin kvalitního spánku? Vsaďte na upravenou sjednocenou pleť. Svěžího looku docílíte jednoduše:
Nejprve sáhněte po rozjasňující podkladové bázi, která pleť vyhladí a připraví na nanesení make-upu. Následně aplikujte make-up, nejlépe dlouhodržící s matujícím efektem. A jako konečná tečka pro dokonalý make-up? Tvářenka s perleťovým efektem.